Apie mus

PUPA – tarptautinė urbanistų komanda, daugiau nei 10 metų profesionaliai ir strategiškai formuojanti miestų erdves Lietuvoje ir užsienyje. Kai urbanistika dažnai suvokiama vis dar labai siaurai – kaip tiesiog pėsčiųjų takų ar žaliųjų zonų planavimas, – mes imamės projektų, kurie įsiklauso į bendruomenes, atliepia skirtingų žmonių poreikius ir, svarbiausia, daro realų ir ilgalaikį poveikį. Suformuoti gražią miesto erdvę gali dauguma, o norint, kad joje žmonės kasdien leistų laiką, reikia reiklios vizijos, analitinio mąstymo ir nuoseklaus darbo. Tai – PUPA stiprybė.

PUPA komanda sėmėsi patirties Olandijoje, Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje ir kitose šalyse, yra įvertinta daugelyje Lietuvos ir tarptautinių apdovanojimų.

Vertybės

Spręsdami miestų problemas, taikome novatoriškus ir kūrybiškus metodus. Jie dažnai tampa iššūkiu nusistovėjusioms normoms ir darbo praktikai, bet būtent tai mus įkvepia ir veda pirmyn.

Tadas Jonauskis

Linkedin

studijavo architektūrą Vilniaus Gedimino technikos universitete ir urbanistikos magistrą TU Delfto universitete (Olandija). Olandijoje 3 metus dirbo prie tarptautinių projektų Maroke, JAV (Niujorke), Kinijoje ir kitose šalyse. 2009 m. įkūrė PUPA, yra jos vadovas. Taip pat dėsto Vilnius Tech universitete, dirba Vilniaus savivaldybėje patarėju, buvo Lietuvos kultūros tarybos ekspertas, ne vienerius metus buvo URBACT programos ekspertu.

Justina Muliuolytė

Linkedin

Vilniaus Gedimino technikos universitete baigė bakalauro, o TU Delfto universitete (Olandija) – magistro studijas. Pagal mainų programą studijavo Italijoje ir Argentinoje, stažavosi Ispanijoje. Šiuo metu tęsia ISM Vadovų magistrantūros studijas. 2009 įkūrė PUPA. Justina yra Vilnius Tech dėstytoja, Lietuvos kultūros tarybos ekspertė, urbanistų asociacijos LUIT narė.

Lukas Kulikauskas

architektūros bakalaurą studijavo Vilniaus Gedimino technikos universitete, o urbanistikos magistrą – TU Delft universitete (Olandija). Metus dirbo Olandijoje urbanistų biure prie didelio mastelio teritorijų vystymo projektų bei rengdamas regionų Nyderlanduose vystymo strategijas. Nuo 2017 m. (su pertraukomis) dirba PUPA.

Jūratė Volkavičiūtė

Linkedin

studijavo architektūrą Vilniaus Gedimino technikos universitete, metus dirbo Olandijoje prie urbanistinių projektų ir tyrimų. Grįžusi į Lietuvą tris metus kūrė įvairaus masto ir funkcijų interjero projektus. Nuo 2022 dirba PUPA. Jūratė taip pat kuria vizualizacijas, 3D ir virtualios realybės objektus.

Gytis Aglinskas

studijavo architektūrą Vilniaus Gedimino technikos universitete, studijų mainais mokėsi Ispanijoje. Patirtį kaupė skirtingose architektų ir urbanistų studijose dirbdamas su įvairaus mastelio projektais nuo idėjų generavimo iki techninių projektų parengimo ir jų įgyvendinimo. 2017 metais Gytis praktiką atliko studijoje PUPA ir dabar vėl prisijungė prie komandos.

Anksčiau su mumis dirbo

Rūta Žiugždė, Dovilė Mažeikienė, Aušrinė Neniškytė, Filip Munch Bak, Hristina Sekuloska, Augustė Klimanskytė, Audinga Andruškevičiūtė, Rūta Vitkutė, Povilas Vincentas Jankūnas, Viltė Bakšytė, Ignas Račkauskas, Augustas Makrickas, Agnė Dailidaitė, Goda Galdikaitė, Artūras Čertovas, Gytis Aglinskas, Edita Gumauskaitė, Laima Čijunskaitė, Justina Sakalauskaitė, Birutė Petruškaitė, Mantas Šulskus, Lina Vestartė, Jonas Landsbergis

PUPA